Hrnek jako dárek: Jak zabalit hrnek

Blíží se Vánoce a s nimi také období pořizování vánočních dárků. Mimo Vánoce dárky sháníme také na narozeniny a možná proto už vás napadlo podívat se po inspiraci. Samozřejmě můžete koupit nějaký zábavný milý lapač prachu, který obdarovaný umístí na poličku a tam zůstane až do stěhování. Ale co takhle dát někomu dárek zábavný, milý ale zároveň praktický? Takový hrnek potěší každého a využít ho může kdekoliv. Je zvykem mít v práci svůj vlastní hrnek, tak co kdyby to byl právě ten od vás? Pojďte si s námi přečíst, nápady, jaký hrnek darovat a rovnou se podíváme i na různé způsoby, jak hrnek zabalit.

Hrnek jako dárek

Hrnek s vlastním potiskem

Není nic krásnějšího, než když darujete dárek, který je osobní a individuální. Pokud oslavenci darujete něco, co je přímo spojeno s ním (s jeho koníčky, s jeho prací, s jeho životní rolí apod.), bude vědět, že jste nad dárkem přemýšleli a že se o něj, jako o člověka, zajímáte. Právě hrnek s vlastním potiskem dokáže obdarovanému dodat pocit, že je výjimečný. 

Jako vlastní potisk můžete zvolit společnou fotku, citát a motto, které je vám oboum blízké nebo vlastní motiv. Objednání dárku s vlastním potiskem není vůbec nic těžkého. Nejdříve je potřeba, abyste si vybrali vlastní potisk a hrnek či jiný produkt, který budete chtít darovat. Jakmile máte vybraný produkt, vyberete jeho finální podobu (barvu, velikost, tvar a podobně) a následně nahrajete vlastní potisk nebo motiv. Pak už jen počkáte, než dárek dorazí.

Hrnek s motivem

Pokud nemáte nápad na vlastní motiv, vůbec nic se neděje. Existuje obrovský výběr z vlastních motivů, které vás zaručeně pobaví a nadchnou. Už jste viděli vtipné vodácké, rybářské nebo svatební motivy? Vtipných hrnků není nikdy dost a oslavenec jím jistě rozzáří nejeden úsměv. Dárky s potiskem jsou skvělým prostředkem, jak darovat něco originálního. Pokaždé, když se obdarovaný na dárek podívá, vzpomene si jen na vás. Není to krásná představa?

Jak zabalit hrnek

Hrnek patří do kategorie těžko zabalitelných hrnků. Spolu s ním tam patří též měkké a jiné neforemné dárky. U balení hrnku jako dárku je potřeba být trochu kreativní. A pokud vám hrnek přijde málo, můžete dovnitř schovat ještě ledajakou drobnost a překvapit.

Zdroj: www.t-shock.eu

Hrnek v krabici

Darovat hrnek zabalený v krabici je zřejmě nejjednodušší způsob, který vás napadne. Pokud jste se však koukali na cenovky dárkových krabic v obchodech, možná vás zaskočila vysoká cena. Možná doma máte krabici, kterou jste dostali u nákupu nebo jinou krabičku, která vám doma zbytečně zabírá místo. Pokud nevypadá zrovna k světu, nezoufejte. Vraťte se do dětských let, vezměte nůžky, lepidlo a kusy balícího nebo jiného papíru. Design papíru můžete volit podle události, ke které hrnek darujete ー narozeniny, Vánoce, svatba, Den matek a další. Můžete v papírnictví pořídit samolepky nebo jiné dekorační prvky, kterými krabici nádherně ozdobíte. 

Hrnek v balícím papíru

Hrnek můžete zabalit i do balícího papíru, není to nic těžkého. Stačí když z papíru vystřihnete čtverec a doprostřed umístíte hrnek. Balící papír vezmete za všechny čtyři růžky a přiložíte je nahoře k sobě. Svázejte je nahoře provázkem či stužkou a nádherně zabalený hrnek je na světě. 

Hrnek v „kabátku”

Tohle už je návod pro nezkušené, avšak pokud jste trochu zruční a umíte plést nebo šít, máme pro vás nápad na úžasně vypadající obal na hrnek. Nejen, že obal na hrnek bude vypadat skvěle, ale k tomu bude samotný obal další dárek. Opět můžete kabátek zvolit v designu události, na kterou hrneček darujete, fantazii se meze nekladou.

Mohlo by vás zajímat