Vilapark Klamovka: Místo jako stvořené pro spokojený život

Sníte o bydlení v Praze se snadnou dostupností do prostředí klidné přírody? Pražský realitní trh sice takovými příležitostmi nepřekypuje, ale i tak je šance, že se vám podaří najít právě takové místo, více než reálná. Za pozornost stojí například rezidence Vilapark Klamovka, která se nachází v blízkosti bývalého zámeckého parku. Představuje skvělou volbu pro starší páry i pro mladé rodiny s dětmi. Proč byste si tuto jedinečnou příležitost neměli nechat utéct mezi prsty?

Osobitý projekt dvou tváří

Rezidence Vilapark Klamovka se okamžitě zařadila mezi developerské projekty, který dokáží oslovit široké spektrum potenciálních kupců. Nabízí dva samostatné bytové domy s osmi vchody a umožňuje dvě různé varianty bydlení. Projekt, za nímž stojí společnost Metrostav Development, využívá své polohy a orientace k tomu, aby svým obyvatelům poskytl ideální podmínky ke spokojenému životu.

Pokud dáváte přednost výhledu na město, bude se vám líbit jeden z bytů v domě A na severním okraji pozemku. Z balkonů a lodžií těchto čtyř sekcí se můžete kochat krásnou scenérií veřejného parku na jihu, která se mění s každým ročním obdobím.

Dům B architekti navrhli tak, aby se nacházel v útulné zahradě na opačné straně pozemku, poskytoval soukromí a zároveň byl obklopen zeleným rájem. Čtyři části domu jsou bezpečně ukryty a vytvářejí klidnou a odlehlou atmosféru.

C:\Stahujeme\kvalitnizpravy.cz_vilapark_01.jpg

Lokalita, kterou si zamilujete

Nové byty na Praze 5 lákají na jedinečnou kombinaci městského bydlení a přístupu do krásné přírody. Nacházejí se v sousedství parku Klamovka, jednoho z nejmalebnějších míst ve městě, a nabízejí tak dokonalou rovnováhu mezi městským životem a přírodou. Pro budoucí rezidenty bude také k dispozici společná zahrada, která se vyznačuje kouzlem rozkvetlé louky.

Pokud ve vás představa o bydlení ve Vilaparku Klamovka vzbudila zájem, navštivte oficiální stránky projektu vilaparkklamovka.cz a přečtěte si o něm více. Na stránkách najdete aktuální ceník bytů a také informace o možnostech financování.

Mohlo by vás zajímat