Tipy na dárky: Vánoce se blíží, čím obdarovat

Pokud patříte zrovna k lidem, kteří nevědí, čím obdarovat své nejbližší a začínáte panikařit, přinášíme vám tipy na originální vánoční dárky. Poslední týdny před Vánoci jsou pro mnoho z nás obdobím stresů a začínáme googlit vánoční fráze. Přinášíme vám celou škálu dobrých tipů na vánoční dárky již nyní, abyste měli dostatek času k promyšleným nákupům. 

Dárkové poukazy 

Zážitky jsou skvělým dárkem pro každou příležitost, včetně Vánoc. Jedná se o dárek, který nadchne každého, protože samotný výběr je už na obdarovaném. Na Vás už je pouze vybrat vhodné místo, kde dárkový poukaz zakoupíte. Ženy určitě nepohrdnou masážemi, kosmetikou i volným výběrem oblečení v jejich oblíbeném obchodě. Děda či babička určitě ocení dárkový poukaz do obchodu s potravinami a mužská část, ať se jedná o partnera či manžela jistě uvítá dárek dobré zábavy. Poukazy lze zakoupit snad pro každou službu či v jakémkoliv obchodě či baru. Máte zahradu a plánujete ji osázet okrasnými stromky? Určitě se bude hodit dárkový poukaz do zahradnictví. Zamýšlíte-li voucher zakoupit, můžete vybrat různé ozdobné obaly, obálky, krabičky a hezky ho zabalit.

Dárky pro něj

Ne vždy vás hned napadnou nápady na vánoční dárky pro něho. Navíc zakoupit dárek pro drahou polovičku bývá tím nejtěžším úkolem snad pro každého. Někdy je velmi těžké najít něco, co ho potěší a zároveň bude pro něho i užitečné, obzvláště vybíráme-li dárek pro může. Kosmetika je jednou z možností a pokud zvolíte profesionální, jakou by si nikdy nekoupil, zaručí radost na obou stranách. Jejich vysoká kvalita a účinnost nadchne vás oba. Pro vousaté pány můžete vybrat kvalitní zastřihovač vousů nebo můžete sestavit sadu šamponu a olejů na vousy. Naopak pro milovníky hladké pokožky se zase bude hodit pěna na holení a kvalitní holící strojek. Máte-li doma kutila, jistě se bude hodit nějaké to nářadí. I dospělí muži si rádi hrají, proto se nabízí auto na dálkové ovládání či dron.  Turista zase ocení fešný batoh či láhev na pití. Rybář zase výbavičku v podobě háčků, třpytek nebo rovnou celou rybářskou sadu. Městský tip zase ocení oblečení v podobě svetru, šály či mikiny. 

Dárky pro ni

Profesionální sada vlasové kosmetiky je určitě perfektním tipem na vánoční dárek pro ženy. Dámy milují experimentování s novou kosmetikou a často čím je kolekce větší, tím je snazší ji porovnat. Pro milovnice make-upu je nejlepším nápadem sada štětců. Muži by se, ale měli naučit vnímat ženské signály, pokud žena ukáže během roku, že se jí něco líbí, doslova byste jí vyrazil dech, kdyby to našla pod vánočním stromečkem. Například vám ukáže nějaké oblečení či prohlásí větu, když jdete kolem kavárny – „Bylo by skvělé, kdybychom tam někdy zašli“, nebo slýcháte věty tipu „bolí mě záda, bodla mi masáž“. Určitě nesáhnete vedle s relaxační masáži. Máte doma tvůrkyni? Jistě by ji potěšil šicí stroj a dárkový poukaz na nákup metráže. Teplákovina s potiskem je totiž základním materiálem pro šití oblečení a bez výbavy k šití je to jako rybář bez vody. Mnoho žen také jistě potěší wellnesové pobyty a romantické zážitky. S tipem na dárek vám pomůže taky rozhovor s její nejoblíbenější kamarádkou, ta jistě ví, co by vaše žena uvítala. Pokud máte doma kuchařku, jistě ocení nádobí či pomocníka do kuchyně. Nyní jsou populární horkovzdušné trouby. Milovnice kávy jistě ocení kávovar či kvalitní kávu nebo pozvání do luxusní kavárny.

Věřím, že jsme vám pomohli s výběrem toho nejvhodnějšího dárku. A přejeme vám, aby obdarovaná osoba byla při předávání dárku mile překvapena.

Mohlo by vás zajímat