Vydejte se do neznámých míst

Určitě kolem sebe znáte nepřeberné množství lidí, kteří rádi cestují a obdivují všechny kouty světa. Někdo cestuje raději do vyspělých zemí a obdivuje vysoké novostavby a technologický pokrok, někdo naopak zamíří do divočiny a hledá krásu v přírodě. Dnes se podíváme na to, jak si cestu do takového města okořenit zajímavými místy. Přecijen i ten, kdo rád cestuje do přírody bude pravděpodobně cestovat letadlem do velkých měst. Proč si tedy cestu neudělat zajímavější?

Tip na cesty

Poměrně hodně známý portál Atlas Obscura nabízí přehled zajímavostí v celé řadě zemí. Co je na tom tak unikátního? Nejedná se úplně o známé turistické destinace, ale o místa, která zná jen málo lidí. Určitě jsou dostatečně zajímavá na to, aby stálo za to se na ně podívat.

Star Wars a Tunisko

Určitě znáte filmy o Star Wars (někteří tyto filmové kousky milují natolik, že být jenom divákem nestačí a rádi si pořídí například Funko Pop figurky v tomto tématu nebo Star Wars tričko nebo mikinu s vlastním potiskem) a určitě poznáváte písečné oblasti, kde Anakin a Luke Skywalker vyrůstali. Přesně takové zajímavé místa nabízí portál Atlas Obscura.

Však posuďte sami.

Mohlo by vás zajímat